Videjko pro zasmátí a zlepšení nálady najdeš TU!
Jestli si chcete zahrát hru tak klikněte! Příjemné pohraníčko!

Září 2011

Nahota-Tt.

16. září 2011 v 22:01 | © hafoprask s.r.o. |  Téma týdne

NahotaTohle téma je pro každého ojedinělé,někdo přihlíží k nahotě jako k naprosto přirozené věci a někdo naopak.K ní se pojí jedna důležitá vlastnost:stud..Někdo se stydí a za nic by se na veřejnosti neobnažil,a někdo se jí živí.Priorita člověka je ojedinělá a právě tu by si měl každý uvědomit.Je správné se před někým jen tak svléct?S někým se vyspat a nebýt si jist jestli ho miluje?
Stud je vlatnost kterou by jsme se neměli snažit zapírat ani zamést jen tak do kouta(mluvím o studu k nahotě né k např. před tabulí..)!Stud nám byl dán už od narození a je to dobře,přece bychom nechtěli chodit polonazí po městě jako v té reklamě na Persil nebo Woolite nebo na co..A to se dostávám k dalšímu tématu,podle mě je teď ten televizní a seriální svět zvrhlý,dva lidi na sebe mrknou a bum bác scéna v posteli.Vnucují nám tu pocit že je to ,,normální".Podle mě to normální není,lidi se mají prvně poznat a až si budou jisti že spolu chtějí být tak třeba pak.Navíc i já jsem si neuvědomovala co nám také vnutili do mysli,podle seriálů to vypadá že je možné každou noc změnit ve ,,žhavou" a nebo to provozovat já nevím 5x do noci..Prostě je to kravina..Dospělí lidé chodí do práce a kvůli vyčerpání a starostem třeba ani nemají chuť..To jen tak pro vysvětlení :)

Rozhodně holky POZOR do sexu vás NESMÍ nikdo NUTIT!! A ani do svléknutí se a ničeho podobného.Pokud se bojíte že kdyby jste to neudělala tak se s vámi rozejde nebo dokonce vám tím vyhrožuje tak to je první a hlasitý signál to nedělat nebo to s ním skoncovat,tenhle týpek po vás chce jenom jedno,žádnou lásku,ale uspokojení..Je to těžké,ale je lepší si to uvědomit dřív než bude pozdě,zůstanete se zlomeným srdcem a už vám nikdo nikdy nevrátí vaši čistotu..:(
Je to smutné že pro tento svět je přirozené spát spolu ani se pořádně neznajíc.
Asi nejlepší by bylo sex až po svatbě,vydržet čekat je velice obtížné,ale až to vydržíte,vaše první zážitky z vašeho poprvé jak budete navzájem poznávat nové a nepoznané bude nádherné,a budete se nesmírně víc vážit.Myslím že možná počkat až do svatby je možný způsob jak si zajistit obdiv,úctu a lásku na celý život vašeho manžela :)

Můj názor ;) Snad se mnou alespoň v něčem souhlasíte a možná jste si i něco důležitého z tohoto článku vzali :) To je mé srdečné přání :)


Překvapivě dobrá nálada ;-)

13. září 2011 v 18:01 | © hafoprask s.r.o. |  Deník
No... i když sedím s úchylem třídy (říkám mu maxi obočí :D) zítra mě možná zkouší z fyziky, píšem z češtiny, mám pěkně nateklej palec a máme úkol do matiky, MÁM SE FAJN :D Vážně! je mi nějak do zpěvu, tance, všeho! Minulý týden to bylo... no... bylo :D
Teď je to už celkem v normě :D Tak snad se máte taky pěkně :-)

Smůla se mi prostě lepí na paty!

2. září 2011 v 20:37 | © hafoprask s.r.o. |  Deník
Ach jo! Sotva začala škola, už sem ve stresu! Chcete vědět víc? Tak čtěte dál...
...Začalo to jednoh hnusného dne, kdy mladá a krásná Ščekna šla do 9. třídy. Zdálo se, že když půjde se svojí kamarádkou Ščeknou pěcha, bude potom ve škle svěží a energická... mohla... ale nebyla...
Když vstoupila do své třídy, pleskly ji do tváře ksichty jejích spolužáků, ale to ji ani tak neodradilo, aby byla aspoň energická. Bohužel, když si našla svji spolužačku, se kterou měla sedět, zjistila, že ta její takzvaná kamarádka si to domluvila s jinou! A přitom to spolu něli domluvené! Ščekna žádala vysvětlení, ale toho se jí jaksi nedostalo... A tak si chtěla sednout do třetí lavice, kde sedávala, ale v tom jí zabránil její spolužák, a tak se první den musela prát, a zbytečně!
Tak si sedla před toho hamouna do druhé lavice. No spíš první, protože tam dvě lavice chyběli, jedna byla, no spíš nebyla, ve předu a druhá vzadu. Měla co dělat, aby nerozmlátila všechno kolem, jak byla naštvaná. Naštěstí se ovládla, a ten hrůzný den přežila.
A dnes, aby toho nebylo málo, tak zjistila, že nemá s kým sedět v přírazu! Všichni už jsou totiž zabraní, a navíc jedna její kámoška, se kterou se tak trochu domlouvala jí řekla, že už tam bude sedět jiná! To ščeknu tedy dopálito a dál se s ní nebavila...
Potom zjistila, že bude sedět s jedním idiotem, kvůli nedostatku lavic! To už se Ščekna dostala k hranici své tolerance, ale ještě nepřesáhla! Korunou toho všeho ovšem bylo, že ten hamoun , co jí nedovolil sedět na svém předchozím místě jí teď strkal nějaký papíry z minulého roku do lavice, a myslel si, že je vyhodí za něj. Jenže to byla chyba. Jak ho uviděla, jen se na něj podívala rozčileným ohledem švihla rukou po papírech, vyndala je a hodila je po něm, a on ještě drze řek:,, Co děláš?! Seš blbá?" to Ščekna nedokázala pochopit, on jí cpe do lavice nějaký papíry a ona je blbá? A pak, po delší době jí ty papíry začal kopat pod lavici, tak už to nevydržela a kopala mu je zpátky. On se na ní podíval, strčil do ní a začal řvát:,, Co děláš?! Ty KRÁVO!" TAk to už pohár trpělivsti přetekl tak, že z toho mohl být vodopád a taky na něj zařvala :,, JÁ?! A CO TY? TOS TO UŽ MOHL ROVNOU DOKOPAT K TOMU KOŠI A NE KE MĚ TY DEBILE!" přišel k němu jeho soused a začal ty papíry sbírat, tak se k němu přidal.
Směšné ovšem je, že ho ščekna ještě minulý školní rok milovala... To už je ale historie, teď už ví, že je to jen jeden z milionu dalších kreténů a je ráda, že si to uvědomila.

PROSÍM VÁS, MOŽNÁ SE TO ZDÁ CELKEM SMĚŠNÝ, ALE ONO NENÍ, PROTOŽE TO SE VÁŽNĚ STALO! JÁ SEM MYSLELA, ŽE SE SNAD ROZBULÍM, PROTOŽE TI SPOLUŽÁCI JSU FAKT JAK VYSTŘELENÍ Z PRAKU! JÁ JSEM VÁM TO TAKHLE SPRACOVALA, ABY SE TO LÉPE ČETLO, ALE PRO MĚ TO BYL VÁŽNĚ STRAŠNEJ DEN PLNEJ UTRPENÍ...