Videjko pro zasmátí a zlepšení nálady najdeš TU!
Jestli si chcete zahrát hru tak klikněte! Příjemné pohraníčko!

Březen 2010

ze 3 jen 1

27. března 2010 v 20:42 | © hafoprask s.r.o. |  info o hafoprasku
No to snad.... Teď jsem šla oběhnout ♥SB♥ ale jen jedno je tak trochu aktivní! Jedno končí a druhý nic nepřidává.... ach jo... budeme si muset opadřit nový :-( ale ty starý si tam necháme, třeba by zase obnovili svůj blog tak jako my :-)... doufejme že ano. Zkusím štěstí a někde se poohlédnu po nějakém dobromyslném člověku, který by byl ochoten stát se naším ♥SB♥ co říkáš Lulu? To bych asi měla... tak pápá

hafoprask 3

27. března 2010 v 11:14 | © hafoprask s.r.o. |  komixy
Tak a je to tu! Komix na který ste všichni čekali je tuuuu!!!! Užijte si to!

připravuje se

27. března 2010 v 9:53 | © hafoprask s.r.o. |  info o hafoprasku
Tak jo! Bude další díl Hafoprasku! Bude spíš o tom co zažili když je ten chlápek honil! Myslím toho chlápka kterýmu rozbili v druhém díle... no to si zjistíte :-) Těšte se! Pak bych chtěla říct že se omlouváme, že sme tu dlouho nebyli, ale mělo by se to zlepšit. Protože já a Lulu jsme připraveny znovu zasáhnout do tohoto blogu! Doufám že jste připraveni! Potom bych mohla přeba udělat nějakej novej des, co ty na to Lulu? Ať tam nemáme furt ten samej :-) Zkusím něco vymyslet a dám to sem a kdyžtak pak něco vymyslíme spolu jo? Tak papa! Jo a Lulu nemáš někdy těď v týdnu nebo ještě o víkendu čas? Že bysme zase blbnuli xD , o tom bysme vám mohli někdy poviprávět xD Na to že už chodímě do 7 třídy se chováme jak blázni, ale nás to baví! Nejsme připraveny s tím zkoncovat, že jo?! Tak  už opravdu papa! :-*

Další nahlédnutí do historie

27. března 2010 v 9:44 | © hafoprask s.r.o. |  historie města Hafomez
Už sme dlouho nic nepřidali a proto bych sem chtěla dát kousek hisporie Hafomezu. Ať se taky něco přiučíte xD no tak já nebudu žvatlat a už to sem napíšu:

Dávno tomu bylo, kdy žil jeden ne příliš moudrý císař (dobře to začíná co? xD). Ptáte se proč nebyl moudrý? Tak dobrá já vám to řeknu. On totiž nedbal o svoji zem a jen válčil a vyhazoval peníze z městské truhly, jen aby si mohl vyrazit někam za hranice. Jeho jméno bylo císař Huhvalec z Hafomezu. Jeho poddaní byli znechuceni tím co dělal a odmítali pro něj pracovat. Jenomže on jim vždycky vyhrožoval, že  zabije jejich rodiny, a tak neměli na vybranou. Měl radost že má takovou moc! Ale jednou udělal velikou chybu. Jendoho slunečného dne se procházel po své zpustošené zemi a opovrhoval lidmi. Když v tom narazil na žebráka, ale nebyl to žebrák, byl to jeho strýc Hafák z Hafíka (no co všichni nemůžou mít pěkné jméno) který ho jel navštívit a vyzkoušet jak si vede se svým panstvím které mu daroval. Huhvalec se na žebráka (budu mu říkat žebrák i když to není žebrák ju? ale až se odstrojí tak mu budu říkat Hafák) podíval kopl do věj a řekl:,, Máš vůbec ponětí, že v tomto městě nesmí být žebráci?!" a znovu do něj kopl. To už se ale žebrák naštval a vykřikl:,, Je vidět, že jsi zapomněl na to co je na vladaření to nejdůležitější! Odebírám ti toto město a připojím ho ke svému!" Huhvalec se jen hlasitě zasmál:,, Ty? Jak se opovažuješ! vždyť jsi jen žebrák! Nic i nemůžeš udělat!" žebrák ale nevěděl co si o něm má myslet! Vždyť byl jeho strýc a on ho nepoznal!? V tom mu ale někdo pošeptal:,, Pane ještě jste v žebráckým obleku" na to Hafák řekl:,, Ajoooo!! Na to sem zapomněl!" a odstrojil se! V tom Huhvalcovi poklesla čelist a s vyplazeným jazykem utekl až za hranice Hafomezu. Hafák převzal město a opět se do něj vnesly dobré časy!

Tak jo... musím přiznat že tohle je velmi zajímavý příběh co? ;-) Nevím proč ale přijde mi, že měli i dobrý smysl pro humor xD a vám?