Videjko pro zasmátí a zlepšení nálady najdeš TU!
Jestli si chcete zahrát hru tak klikněte! Příjemné pohraníčko!

Další nahlédnutí do historie

27. března 2010 v 9:44 | © hafoprask s.r.o. |  historie města Hafomez
Už sme dlouho nic nepřidali a proto bych sem chtěla dát kousek hisporie Hafomezu. Ať se taky něco přiučíte xD no tak já nebudu žvatlat a už to sem napíšu:

Dávno tomu bylo, kdy žil jeden ne příliš moudrý císař (dobře to začíná co? xD). Ptáte se proč nebyl moudrý? Tak dobrá já vám to řeknu. On totiž nedbal o svoji zem a jen válčil a vyhazoval peníze z městské truhly, jen aby si mohl vyrazit někam za hranice. Jeho jméno bylo císař Huhvalec z Hafomezu. Jeho poddaní byli znechuceni tím co dělal a odmítali pro něj pracovat. Jenomže on jim vždycky vyhrožoval, že  zabije jejich rodiny, a tak neměli na vybranou. Měl radost že má takovou moc! Ale jednou udělal velikou chybu. Jendoho slunečného dne se procházel po své zpustošené zemi a opovrhoval lidmi. Když v tom narazil na žebráka, ale nebyl to žebrák, byl to jeho strýc Hafák z Hafíka (no co všichni nemůžou mít pěkné jméno) který ho jel navštívit a vyzkoušet jak si vede se svým panstvím které mu daroval. Huhvalec se na žebráka (budu mu říkat žebrák i když to není žebrák ju? ale až se odstrojí tak mu budu říkat Hafák) podíval kopl do věj a řekl:,, Máš vůbec ponětí, že v tomto městě nesmí být žebráci?!" a znovu do něj kopl. To už se ale žebrák naštval a vykřikl:,, Je vidět, že jsi zapomněl na to co je na vladaření to nejdůležitější! Odebírám ti toto město a připojím ho ke svému!" Huhvalec se jen hlasitě zasmál:,, Ty? Jak se opovažuješ! vždyť jsi jen žebrák! Nic i nemůžeš udělat!" žebrák ale nevěděl co si o něm má myslet! Vždyť byl jeho strýc a on ho nepoznal!? V tom mu ale někdo pošeptal:,, Pane ještě jste v žebráckým obleku" na to Hafák řekl:,, Ajoooo!! Na to sem zapomněl!" a odstrojil se! V tom Huhvalcovi poklesla čelist a s vyplazeným jazykem utekl až za hranice Hafomezu. Hafák převzal město a opět se do něj vnesly dobré časy!

Tak jo... musím přiznat že tohle je velmi zajímavý příběh co? ;-) Nevím proč ale přijde mi, že měli i dobrý smysl pro humor xD a vám?
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama